Denizlispor pozyskał z Reading FC reprezentanta Gambii

sports news

Modou Barrow spędzi najbliższy sezon w Denizlisporze – poinformował Reading FC na swojej oficjalnej stronie.

26-letni skrzydłowy reprezentacji Gambii został wypożyczony do zespołu z Turcji z ekipy rywalizującej na zapleczu Premier League.

Wychowanek szwedzkiego Mjoelby AI FF w drużynie „The Royals” zaliczył dotychczas 92 spotkania, w których strzelił czternaście goli. Wcześniej na Wyspach Brytyjskich bronił również barw Swansea City, Nottingham Forest, Blackburn Rovers i Leeds United.

Modou Barrow ma na swoim koncie osiem występów w reprezentacji Gambii. Zdobył w nich jedną bramkę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy