Elitserien: „Wiedźmy” rozbiły osłabioną Dackarnę, skuteczny Oskar Fajfer

sports news

Masarna Avesta rozbiła u siebie Dackarnę Malilla 53:37 w czwartym wtorkowym meczu trzeciej rundy rozgrywek szwedzkiej Elitserien.

„Wiedźmy” do drugiej wygranej w sezonie poprowadził Kim Nilsson. Reprezentant Szwecji wygrał dwa z sześciu biegów i wywalczył czternaście punktów. Trzynaście „oczek” zgromadził Antonio Lindbaeck. „Toninho” wygrał trzy z sześciu swoich wyścigów.

Bardzo dobre zawody zaliczył także Oskar Fajfer. Wychowanek Startu Gniezno wygrał trzy z pięciu biegów i zapisał na swoim koncie dziesięć punktów. Cennych dziewięć „oczek” dołożył do dorobku gospodarzy startujący z pozycji rezerwy Francuz David Bellego.

Wśród osłabionych brakiem Macieja Janowskiego i Patryka Dudka wicemistrzów najlepiej radził sobie Oliver Berntzon. Reprezentant Szwecji wygrał trzy ostatnie z sześciu swoich wyścigów i zgromadził dwanaście punktów. Dziesięć „oczek” uzbierał Czech Vaclav Milik.

Dwa punkty w trzech swoich biegach zdołał dorzucić dla ekipy „Gryfów” startujący z pozycji rezerwy Artur Czaja.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.