Stolarczyk przedłużył umowę z Wisłą Kraków

sports news

Maciej Stolarczyk przedłużył umowę z Wisłą Kraków – poinformowali trzynastokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Wspólną decyzją zarządu, dyrektora sportowego i szkoleniowca uruchomiono klauzulę zawartą w kontrakcie, który został automatycznie przedłużony na kolejny sezon.

Opiekun pierwszej drużyny Wisły trenerskie stery nad trzynastokrotnym mistrzem Polski objął 18 czerwca 2018 roku, zastępując Joana Carrillo. Pod jego wodzą „Biała Gwiazda” zaliczyła emocjonujące występy, ogrywając w trwających rozgrywkach chociażby Lecha Poznań, Lechię Gdańsk, Legię Warszawa czy dwukrotnie Cracovię.

Wisła Kraków zajmuje aktualnie dziesiąte miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy i nie jest jeszcze pewna utrzymania w elicie na kolejny sezon.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.