Grzegorz Sandomierski: Chcemy wygrać dla naszych kibiców


– Każdy mecz jest ważny. Nie dzielimy spotkań na bardziej i mniej ważne, ponieważ we wszystkich do zainkasowania są aż – albo tylko – trzy punkty. Dlatego pełna koncentracja. Patrzymy się przede wszystkim na siebie – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Cracovii, Grzegorz Sandomierski.

Podopieczni Jacka Zielińskiego po 28. kolejkach plasują się z dorobkiem 44 punktów w tabeli Ekstraklasy na bardzo wysokim trzecim miejscu. Do liderującej Legii Warszawa tracą na chwilę obecną czternaście „oczek”.

– Mieliśmy trochę przerwy ze względu na święta wielkanocne. Każdy z nas odpoczął w gronie rodzinnym, zyskaliśmy dużo dobrej energii i mam nadzieję, że skumuluje się ona w sobotę na mecz z Górnikiem Łęczna tak, że będziemy w stanie przełożyć wszystko na boisko – przyznał podstawowy bramkarz Pasów, cytowany przez „cracovia.pl”.

– Każdy mecz jest ważny. Nie dzielimy spotkań na bardziej i mniej ważne, ponieważ we wszystkich do zainkasowania są aż – albo tylko – trzy punkty. Dlatego pełna koncentracja. Patrzymy się przede wszystkim na siebie i na to, jak my zaprezentujemy się w sobotę. Pokazaliśmy już, że potrafimy wygrywać z najlepszymi zespołami w Polsce – zaznaczył.

– Dawno nie zdobyliśmy trzech punktów w Krakowie, chcielibyśmy więc w końcu wygrać przed własną publicznością. Chcemy zrobić to przede wszystkim dla kibiców, żeby zachęcić ich, by w jeszcze większej liczbie przychodzili na nasze starcia w finałowej ósemce – dodał.