Heracles – PSV Eindhoven – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Heracles – PSV Eindhoven. Typy bukmacherskie do Singla, na niedzielę 27. dzień września, wybraliśmy z holenderskiej Eredivisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że PSV Eindhoven pokona na wyjeździe Heraclesa Almelo, a w całym spotkaniu zobaczymy przynajmniej trzy trafienia. Jest to ryzykowny typ, ale naszym zdaniem warto spróbować.

PSV od początku sezonu jest w świetnej formie. Piłkarze tej drużyny pewnie wygrali dwa ligowe mecze oraz wspaniale zaprezentowali się w eliminacjach do Ligi Europy. Dodajmy, że w każdym z tym spotkań pokrywana była linia 2.5 gola.

Zespół z Almelo przegrał ostatnio Willem II aż 0:4, co naszym zdaniem oddaje, aktualną dyspozycję piłkarzy Heraclesa.

Można zagrać na wygraną PSV i powyżej 1.5 gola, (kurs 1.87), ale my ryzykujemy i gramy na zwycięstwo gości i przynajmniej trzy bramki w całym spotkaniu.

Heracles – PSV Eindhoven, typ:  2 i powyżej 2.5 gola, kurs: 2.24.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Lyngby – Odense https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyngby-odense/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Aston Villa – Leeds https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-aston-villa-leeds/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-41/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…