Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

LASK Linz – Wolfsberg AC i Philadelphia Eagles – Cincinnati Bengals. To dwa typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę, 27 dzień września. Wybraliśmy mecze z austriackiej Tipico Bundesligi oraz z NFL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.39. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

LASK Linz – Wolfsberg AC, typ: powyżej 2.5 gola

LASK w żadnym meczu nowego sezonu nie pokrył linii 2.5 gola. Czas zatem, aby wrócili do skutecznej piłki, co piłkarze tej drużyny pokazali w spotkaniu eliminacji Ligi Europy. W minionym tygodniu pokonali Dunajską Stredę aż 7:0. Liczymy, że przez kilka dni gracze z Linzu nie zapomnieli jak strzela się gole i dziś być może sami pokryją linię 2.5 gola.

Philadelphia Eagles – Cincinnati Bengals, typ: 1

Oba zespoły przegrały swoje dwa pierwsze mecze nowego sezonu NFL, ale dziś w lepszej sytuacji są gospodarze. Naszym zdaniem Eagles wrócą na zwycięską ścieżkę i znów w Filadelfii odżyją dobre nastroje, które po dwóch porażkach są fatalne. Liczymy, że Carson Wentz wreszcie zagra na miarę talentu i poprowadzi Orły do pierwszej wygranej w sezonie.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”