Holder: Czasem lepiej jest dać krok w tył

sports news

Chris Holder jeszcze nie podjął decyzji, czy w przyszłym sezonie będzie się ścigać na poziomie PGE Ekstraligi.

– Spędziłem wiele lat w Toruniu, również tych ciężkich i zawsze czułem wsparcie – wyznał Australijczyk w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Trochę rozmawialiśmy o przyszłym sezonie i są zainteresowani. To ważna decyzja, ponieważ pragnę być w najlepszej lidze i ścigać się z najlepszymi. Jednak czasem lepiej jest dać krok w tył i wrócić z powrotem – podkreślił starszy z braci.

– Chcę pomóc klubowi wrócić tam, gdzie jego miejsce. To trudna decyzja. PGE Ekstraliga to trudna liga i tam są potrzebni ludzie, którzy zawsze punktują. Wielu zawodników ma tam upadki i wzloty- zaznaczył Australijczyk.

– Pragnę pomóc drużynie awansować, ale chciałbym także ścigać się w PGE Ekstralidze. Są plusy i minusy tej decyzji. Myślałem i rozmawiałem o tym. Niedługo będę musiał się zdecydować, gdyż wolą wiedzieć wcześniej niż później. Podobnie jest z innymi klubami – podsumował Chris Holder.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Dynamo Kijów – Benfica https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dynamo-kijow-benfica/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Reading – Blackburn https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-reading-blackburn/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…