Azemović: Ekstraklasa jest lepsza niż serbska liga

sports news

– Jestem tutaj od trzech miesięcy, a czuję się tak, jakbym spędził już trzy lata – wyznał Emir Azemović w rozmowie z oficjalnym serwisem Rakowa Częstochowa.

Podopieczni Marka Papszuna w najbliższą sobotę zagrają w Bełchatowie z Arką Gdynia.

– Mijające dwa tygodnie były dobrym czasem do treningów. Pracowaliśmy nad elementami, które w naszej grze wymagały poprawy – podkreślił Czarnogórzec.

– Wierzę, że w spotkaniu z Arką Gdynia pokażemy się z jeszcze lepszej strony, niż dotychczas. Będziemy dobrze przygotowani do tego starcia, a naszym celem będzie zdobycie trzech ligowych punktów – zapowiada Azemović.

– Ekstraklasa jest lepszą ligą, niż serbska, w której grałem w zeszłym sezonie. Był to jeden z powodów, dla którego wybrałem grę właśnie w Częstochowie. Kiedy widzę polskie stadiony, wypełnione kibicami, którzy kochają futbol, jest to niesamowite – dodał Czarnogórzec.

(za rakow.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…