Howe: Musimy zacząć mecz na stadionie Arsenalu lepiej niż w poprzednich latach

sports news

AFC Bournemouth zagra na wyjeździe z Arsenalem FC w niedzielnym meczu 8. kolejki angielskiej Premier League. Eddie Howe, menedżer „Wisienek”, podkreślił, że jego podopieczni muszą zagrać na najwyższym poziomie, jeśli chcą liczyć na pozytywny wynik.

– Nie zaczynaliśmy dobrze meczów na Emirates Stadium w ostatnich latach. Teraz musi być pod tym względem lepiej – powiedział Howe, cytowany przez „BBC”.

– Oni są niebezpieczną drużyną. Będziemy musieli zagrać na naszym najwyższym poziomie – podkreślił.

– Dobrze trenujemy. Chłopcy wierzą w siebie i wykonywaną pracę. Naprawdę czuję, że stać nas na jeszcze więcej – przyznał.

Jego podopieczni zajmują ósme miejsce w tabeli ze zdobytymi 11 punktami. Natomiast „Kanonierzy” plasują się na czwartej pozycji i mają na swoim koncie 12 „oczek”. Początek niedzielnego spotkania w północnym Londynie o godzinie 15.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.