Hugo Lloris: Postaramy się narzucić Niemcom własny styl

Bramkarz i kapitan reprezentacji Francji, Hugo Lloris, udzielił krótkiego komentarza przed nadchodzącym meczem ćwierćfinałowym mistrzostw świata, w którym jego drużyna zmierzy się z ekipą Niemiec. – Damy z siebie sto procent, by w piątek zejść z boiska jako zwycięzcy – wyznał.

– Jak przed każdym meczem, jesteśmy przygotowani na sto procent. Nie zmieniamy naszych przyzwyczajeń i stylu, bo przynosiły one ostatnio efekty. Sztab trenerski przygotował nas znakomicie, wszyscy są zdrowi i w piątek wyjdziemy na boisko bardzo pewni – tłumaczył Lloris.

– Nie uważam, że jestem człowiekiem od którego wiele zależy na boisku. Każdy zawodnik musi dać z siebie maksimum. Jestem pewien, że oba zespoły będą od samego początku naciskać, by uniknąć nerwowej końcówki. My na pewno damy z siebie sto procent, by zejść z boiska jako zwycięzcy. Niemcy mają swoją filozofię, ale postaramy się narzucić im własny styl – dodał.

Spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy „Trójkolorowymi” a Niemcami zostanie rozegrane w piątek, 4 lipca o godzinie 18:00 polskiego czasu.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.