Javi Calleja pozostanie trenerem Villarreal CF

sports news

Villarreal CF poinformował, że trenerem zespołu pozostanie Javi Calleja. Szkoleniowiec podpisał umowę na dwa lata.

41-latek od początku swojej przygody na ławce trenerskiej jest związany z Villarrealem. Najpierw prowadził drużny juniorskie, a później drugi zespół.

Pierwszą drużynę objął we wrześniu 2017 roku. Po nieco ponad roku, w grudniu 2018 został zwolniony. Na stanowisku trenera Villarrealu wrócił w styczniu 2019 roku i ma pracować jeszcze przez dwa kolejne lata.

Jako piłkarze Calleja grał w barwach „Żółtej łodzi podwodnej” przez siedem lat. Z zespołem z El Madrigal osiągnął m.in. półfinał Ligi Mistrzów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.