Joe Cole chce wesprzeć NHS

sports news

Była gwiazda Chelsea – Joe Cole chce zebrać milion euro na walkę z pandemią koronawirusa dla NHS.

– Należy pamiętać obecnie o pomocy udzielanej przez NHS. Nigdy nie mieliśmy do czynienia z takim wirusem, musimy działać razem – przyznał Cole.

Joe Cole jest współzałożycielem i ambasadorem inicjatywy „Heroes”. Były gracz Chelsea przyczynił się ostatnio do zebrania 310 tysięcy euro na walkę z pandemią koronawirusa.

COVID-19 przyczynił się już od śmierci 14 tysięcy osób na Wyspach Brytyjskich.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.