Jordon Mutch zamienił Premier League na Korę Południową

sports news

Jordon Mutch przeniósł się z Crystal Palace do zespołu Gyeongnam FC – potwierdził oficjalnie klub z Korei Południowej.

Środkowy pomocnik trafił do Crystal Palace w styczniu 2015 roku z Queens Park Rangers. W barwach „Orłów” rozegrał łącznie 40 spotkań, a po dwóch latach był wypożyczany regularnie do innych klubów.

Najpierw trafił do Reading FC, a ostatnio do kanadyjskiego Vancouver Whitecaps. 27-latek po powrocie do londyńskiego klubu, za darmo trafił do koreańskiego Gyeongnam FC.

Jordon Mutch ma w dorobku też występy w młodzieżowych reprezentacjach Anglii. W seniorskiej kadrze nie zadebiutował.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.