Shenzhen FC wykupiło dwóch zawodników AS Saint-Etienne

sports news
Oceń

Chiński klub Shenzhen FC potwierdził pozyskanie Cheikha M’Bengue oraz Ole Selnaesa. Obaj byli ostatnio zawodnikami AS Saint-Etienne.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Cheikh M’Bengue jest lewym obrońcą i od początku kariery był związany z francuskimi zespołami. 30-latek w tym sezonie wystąpił jeszcze w żadnym meczu.

Ole Selnaes to 24- letni Norweg, dla którego nominalną pozycją jest środek pola. Do AS Saint-Etienne trafił z drużyny Rosenborg BK. W tym sezonie zaliczył 20 meczów w Ligue 1, w których strzelił pięć goli.

Według mediów Shenzhen FC wykupiło dwóch zawodników AS Saint-Etienne za ponad 9 milionów euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB