Shenzhen FC wykupiło dwóch zawodników AS Saint-Etienne

sports news

Chiński klub Shenzhen FC potwierdził pozyskanie Cheikha M’Bengue oraz Ole Selnaesa. Obaj byli ostatnio zawodnikami AS Saint-Etienne.

Cheikh M’Bengue jest lewym obrońcą i od początku kariery był związany z francuskimi zespołami. 30-latek w tym sezonie wystąpił jeszcze w żadnym meczu.

Ole Selnaes to 24- letni Norweg, dla którego nominalną pozycją jest środek pola. Do AS Saint-Etienne trafił z drużyny Rosenborg BK. W tym sezonie zaliczył 20 meczów w Ligue 1, w których strzelił pięć goli.

Według mediów Shenzhen FC wykupiło dwóch zawodników AS Saint-Etienne za ponad 9 milionów euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.