Kimmich: Jako piłkarze mamy sporą siłę głosu

sports news

Piłkarz Bayernu Monachium – Joshua Kimmich wezwał swoich kolegów z drużyny i innych piłkarzy do przyłączenia się do protestów w sprawie zabójstwa Amerykanina George’a Floyda podczas aresztu policyjnego.

– Jako piłkarz masz dużą siłę głosu na tym świecie. Uważam, że powinniśmy poczuć się odpowiedzialni i zachować się tak samo jak Jadon Sancho – przyznał Kimmich.

– To co mówimy ludziom z zewnątrz, ma sporą moc przebicia – dodał zawodnik Bayernu.

DFB potwierdziło, że nie będzie nakładało na piłkarzy żadnych sankcji za protesty podczas ostatniej kolejki Bundesligi.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.