Krychowiak pożegnał Jurija Semina: To wspaniały człowiek

sports news

Grzegorz Krychowiak podziękował byłemu trenerowi Lokomotiwu Moskwa, Jurijowi Seminowi, za dwa lata współpracy. 73-letni szkoleniowiec został 14 maja zwolniony, a jego miejsce zajął Serb, Marko Nikolić.

– Chciałbym podziękować trenerowi za te dwa lata. Wszyscy wiedzą, że to bardzo dobry szkoleniowiec, bo wiele osiągnął z Lokomotiwem. Jednak najważniejsze jest to, że jest on bardzo dobrym człowiekiem, który zawsze ma na twarzy uśmiech. Życzę mu pomyślności w nowym miejscu pracy – powiedział Krychowiak w wideo opublikowanym w mediach społecznościowych moskiewskiego klubu.

– Pamietam sytuację, jak na zgrupowaniu graliśmy z Rostowem i w pierwszej połowie wyglądaliśmy bardzo słabo. Powiedziałem trenerowi, że musimy coś zmienić. A on odparł tylko: “spokojnie, nic złego się nie dzieje”. Później, jak już w lidze graliśmy przeciwko Rostowowi i wygraliśmy 3:1, on wrócił do sytuacji ze zgrupowania i powiedział, że celowo wtedy graliśmy tak źle, żeby w lidze z nimi wygrać – wspominał Semina, reprezentant Polski.

https://twitter.com/fclokomotiv/status/1267131584710348801

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.