Kupon bukmacherski na niedzielę 16.12. (568 zł do wygrania)

Kupon na dziś
Kupon bukmacherski na niedzielę 16.12. (568 zł do wygrania)
Oceń

Kupon bukmacherski na niedzielę 16. dzień grudnia, którego łączny kurs wynosi 5.68. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.


Z okazji niedzieli spróbujemy zagrać kupon z dość wysokim kursem. Uważamy, że czasami warto zaryzykować. Po głębszej analizie sądzimy, proponowane przez nas typy na tym kuponie, są  prawdopodobne. Jednak jak zawsze – wszystko zweryfikują wyniki po końcowym gwizdku.

Good luck!

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Novak Djoković – Kei Nishikori https://t.co/j9KMdRnwOQ #picks

Typy Australian Open: Serena Williams – Karolina Pliskova https://t.co/NRNu5u7JTi #picks

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Load More…