Typy NFL: Dubel na niedzielę 16.12.

Typy NFL: Dubel na niedzielę 16.12.
Oceń

W NFL zostanie dziś rozegrana 14. kolejka spotkań.  Wybraliśmy dwa pojedynki, które naszym zdaniem powinny przynieść zysk. Łączny kurs kuponu z NFL wynosi dziś 2.10.


Stawiamy, że Atlanta Falcons pokona u siebie Arizonę Cardinals przynajmniej 6 punktami. Obie drużyny już bez szans na Playoffs, ale lepszym potencjałem sportowym, zwłaszcza w ofensywie dysponują gospodarze. Quarterback Atlanty Matt Ryan ma więcej doświadczenia i zdecydowanie lepszych graczy, do których może rzucać piłki.

W drugim meczu Dubla z NFL stawiamy, że Eagles nie przegrają w Los Angeles więcej niż 18 punktami. Mistrzowie NFL są zdziesiątkowani przez kontuzje. Ostatnio ze składu wypadł QB Carson Wentz i dziś zastąpi go Nick Foles, który był MVP ostatnie Super Bowl. Zapewne Eagles przegrają z Rams, ale 18 punktów różnicy, to w NFL zbyt wiele.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Novak Djoković – Kei Nishikori https://t.co/j9KMdRnwOQ #picks

Typy Australian Open: Serena Williams – Karolina Pliskova https://t.co/NRNu5u7JTi #picks

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Load More…