Lidsey po raz drugi najlepszym juniorem Australii

sports news

Jaimon Lidsey po raz drugi w karierze wywalczył złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Australii Juniorów.

Nowy nabytek Belle Vue Ace tym razem triumfował z kompletem punktów na torze w Ipswich w stanie Queensland.

Drugie miejsce w finale A zajął z dwunastoma punktami w dorobku Jordan Stewart, a trzeci był Matt Gilmore. Miejsca na podium tym razem zabrakło dla Zacha Cooka.

Lidsey nie pozostawił wątpliwości, kto jest najbardziej obiecującym juniorem w Australii. Na Starym Kontynencie zaczął karierę ligową w Unii Kolejarz Rawicz, drużynie stanowiącej zaplecze mistrza PGE Ekstraligi, Unii Leszno.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.