Mistrz świata wygrał memoriał Roba Woffinden

sports news

Tai Woffinden wygrał kolejny turniej podczas swojego pobytu w Australii – informuje oficjalny serwis Speedway Grand Prix.

Aktualny mistrz świata zwyciężył w Rob Woffinden Classic na torze Pinjar Park w Perth.

Lider Betard Sparty Wrocław przebywa obecnie w mieście, w którym spędził młodość i rozpoczął ściganie na żużlu. Wystąpił w turnieju pamięci jego zmarłego ojca i pierwszego mentora.

Wcześniej Woffinden wygrał na tym samym torze stanowe mistrzostwo Australii Zachodniej. Promuje w ten sposób obiekt, do którego powstania tak bardzo przyczynił się jego ojciec Rob.

Drugie miejsce w ostatnich zawodach na Pinjar Park zajął Cameron Heeps, natomiast trzecią lokatę zajął Dan Winchester, a czwarty ostatecznie był Blake Russell.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.