Liga Mistrzów: Kontuzja Kompany’ego

Obrońca Manchesteru City, Vincent Kompany w spotkaniu z Juventusem Turyn nabawił się kontuzji łydki – poinformowało „BBC”. Belgijski zawodnik przejdzie dzisiaj badania, po których okaże się jak długo potrwa jego przerwa w grze.

29-letni stoper urazu nabawił się kwadrans przed zakończeniem meczu z Juventusem. W jego miejsce na boisku pojawił się Nicolas Otamendi. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem „Starej Damy” 2:1.

To kolejny piłkarz „The Citizens”, który zmaga się z urazem. W sobotnim meczu Premier League kontuzji nabawił się Sergio Aguero. Argentyńczyk w spotkaniu z Juventusem wszedł na boisko z ławki rezerwowych siedem minut przed zakończeniem podstawowego czasu gry.

Kolejnym rywalem klubu z Etihad Stadium będzie West Ham United. Do tej pory piłkarze Manuela Pellegriniego wygrali wszystkie spotkania w lidze.