Philippe Coutinho: Uratować nas może tylko spokój

Brazylijski ofensywny pomocnik Liverpoolu, Philippe Coutinho przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż w tym momencie tylko spokój może wyprowadzić ekipę z czerwonej części Merseyside na prostą.

Były gracz Interu Mediolan wraca po krótkiej pauzie spowodowanej czerwoną kartką, którą ujrzał w starciu z West Hamem United (0:3). W efekcie 23-latek został zawieszony na jeden mecz i nie zagrał w zeszłą sobotę na wyjeździe z Manchesterem United.

– W tym momencie najważniejsze jest, abyśmy wszyscy zachowali spokój. Tym bardziej, iż sezon dopiero co się rozpoczął – powiedział reprezentant Canarinhos, cytowany przez oficjalną stronę internetową osiemnastokrotnego mistrza Anglii.

– Przed nami jeszcze wiele meczów, tak więc wszystko może się jeszcze wydarzyć. Premier League to liga, która jest bardzo wymagająca, tak więc czekają nas jeszcze zarówno wzloty, jak i upadki – kontynuował.

– Jesteśmy oczywiście świadomi, że po dwóch potknięciach z rzędu na drużynie ciąży jeszcze większa presja, ale jeżeli będziemy wykonywać wszystkie zadania na boisku to z pewnością będziemy osiągać korzystne rezultaty – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…