Nawałka: Wierzę w przełamanie

sports news

Trener Lecha Poznań Adama Nawałka wierzy, że najbliższe ligowe spotkanie z Legią Warszawa będzie dla „Kolejorza” przełomowe. Zespół z Wielkopolski rundę wiosenną rozpoczął od dwóch porażek.

– Pracujemy praktycznie nad każdym obszarem naszej działalności, zarówno jeżeli chodzi o przygotowanie mentalne, motoryczne, jak i taktyczne. Wszystko staramy się analizować i konkrety przekazywać zawodnikom – powiedział Adam Nawałka, cytowany na oficjalnej stronie Lecha.

– Dyspozycja piłkarzy jest coraz lepsza, jest widoczny progres na treningach i teraz trzeba pokazywać to na boisku. To jest proces i od razu tego wszystkiego nie zmienimy, ale wierzę, że ten mecz będzie spotkaniem na przełamanie – dodał opiekun poznańskiego zespołu.

Adam Nawałka przyznał, że mimo słabego początku rundy wiosennej, w zespole nie ma kryzysu.

– Zawodnicy są świadomi tego, ze krytyka jest słuszna i my wszyscy to wiemy. Nie będziemy zaklinać rzeczywistości. To nie znaczy, że równocześnie musi być jakaś panika w zespole. Trzymamy wszystko pod kontrolą i mamy cały czas stery w rękach – podkreślał szkoleniowiec „Kolejorza”.

(za:lechpoznan.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.