Liga Mistrzów: Zwycięstwa Interu i Barcelony

sports news

Inter Mediolan wygrał u siebie z Borussią Dortmund 2:0 (1:0) w środowym meczu trzeciej kolejki grupy F rozgrywek Ligi Mistrzów.

Na Stadio Giuseppe Meazza prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnił Lautaro Martinez, który wykorzystał sytuację sam na sam. Argentyńczyk osiem minut przed końcem zmarnował podyktowany rzut karny, ale podopieczni Antonio Conte zdołali obronić korzystny wynik. „Die Schwarzgelben” pogrążył jeszcze minutę przed końcem strzałem w krótki róg Antonio Candreva.

W drugim meczu tej grupy Slavia Praga uległa Barcelonie 1:2 (0:1). Na Sinobo Stadium już po trzech minutach gry wynik otworzył Lionel Messi. Argentyńczyk wykończył w polu karnym świetną wymianę podań z Brazylijczykiem Arthurem.

Pięć minut po zmianie stron wyrównał płaskim strzałem z kilku metrów Jan Boril, któremu znakomicie wyłożył piłkę Lukas Masopust. Radość czeskich kibiców trwała zaledwie minut, bowiem Peter Olayinka niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki i „Blaugrana” odzyskała przewagę, której nie wypuściła już do końca zawodów.

Niepokonani wciąż mistrzowie Hiszpanii umocnili się w ten sposób na czele tabeli grupy F. Na drugą lokatę awansowali „Nerazzurri”, a na trzecie miejsce spadła ekipa z Zagłębia Ruhry. Stawkę zamyka zespół ze stolicy Czech.

* * * * *
Wyniki spotkań 3. kolejki grupy F:

Inter Mediolan – Borussia Dortmund 2:0 (1:0)
Bramki: Lautaro Martinez 22, Candreva 89.
Rzut karny niewykorzystany: Lautaro Martinez (82, Inter)

Inter: Handanović – Godin, de Vrij, Skriniar, Candreva – Barella, Brozović, Gagliardini, Asamoah (80 Biraghi) – Martinez (90+1 Valero), Lukaku (62 Esposito).

BVB: Buerki – Hakimi, Akanji (74 Bruun Larsen), Hummels, Schulz – Delaney (65 Dahoud), Witsel, Sancho, Hazard (86 Guerreiro) – Weigl, Brandt.

Sędziował: Anthony Taylor (Anglia).

– – – – – –
Slavia Praga – FC Barcelona 1:2 (0:1)
Bramki: Boril 50 – Messi 3, Olayinka 57-samobójcza.

Slavia: Kolar – Coufal, Kudela, Hovorka – Boril, Soucek, Sevcik, Masopust (76 van Buren), Stanciu (76 Husbauer), Zeleny (46 Tecl) – Olayinka.

FCB: Ter Stegen – Semedo, Pique, Lenglet, Alba – Arthur (84 Rakitic), Busquets (78 Vidal), de Jong – Griezmann (69 Dembele), Suarez, Messi.

Sędziował: Bobby Madden (Szkocja).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.