Ligue 1: Podział punktów na Stade Michel d’Ornano

SM Caen zremisowało przed własną publicznością z AS Monaco 2:2 (0:0) w piątkowym meczu 29. kolejki francuskiej Ligue 1.

Kibice zgromadzeni na Stade Michel d’Ornano na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 56. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Thomas Lemar. Chwilę później do wyrównania doprowadził Julien Feret, który skutecznie wykorzystał rzut karny.

W 68. minucie goście ponownie prowadzili. Jednobramkową przewagę zapewnił im Alaeddine Yahia, który wbił piłkę do własnej siatki. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego wynik rywalizacji ustalił Christian Kouakou.

AS Monaco zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli Ligue 1. Podopieczni Leonardo Jardima mają na swoim koncie 51 punktów, z kolei SM Caen zdobyło do tej pory 43 „oczka” i znajdują się na trzeciej pozycji.