LM: Arsenal wygrał z Bayernem

W meczu trzeciej kolejki Ligi Mistrzów Arsenal Londyn wygrał przed własną publicznością z Bayernem Monachium 2:0. Obie bramki zostały strzelone w ostatnim kwadransie gry.

Zawodnicy przyjezdnych mogą zawdzięczać bezbramkowy remis w pierwszej połowie Manuelowi Neuerowi. Niemiecki bramkarz dwukrotnie pokazał swoje ogromne umiejętności i popisał się kapitalnymi interwencjami po strzałach Theo Walcotta.

29-latek miał mniej szczęścia po zmianie stron. W 77. minucie golkiper minął się z piłką wychodząc do dośrodkowania, a do pustej bramki futbolówkę wpakował Oliver Giroud. W doliczonym czasie gry wynik pojedynku ustalił Mesut Oezil, któremu asystował Hector Bellerin.

W barwach Bayernu pełne 90 minut rozegrał Robert Lewandowski.

W drugim meczu grupy F, Dinamo Zagrzeb przegrało na własnym stadionie z Olympiakosem Pireus 0:1. Jedyne trafienie w tym pojedynku zanotował Ideye Brown, który wpisał się na listę strzelców w 79 minucie gry.