„Mamy zaufanie do Krzysztofa Piątka”

sports news

AC Milan cały czas liczy, że trafi do nich Zlatan Ibrahimović. W klubie podkreślają jednak, że mają zaufanie do Krzysztofa Piątka.

Polski napastnik zaprezentował się z dobrej strony w wygranym na wyjeździe niedzielnym meczu z Bolonią 3:2. Był aktywny, wywalczył rzut karny, który pewnie wykorzystał.

– Mamy zaufanie do Krzysztofa Piątka. Brakuje mu goli, ale wierzymy, że będzie w stanie wiele dać temu klubowi – powiedział Frederic Massara, dyrektor sportowy „Rossonerich” w rozmowie z „Sky Sport Italia”.

Jakie są szanse na powrót „Ibry” na San Siro? – Nie prowadzimy żadnych negocjacji. Jest czas do namysłu dla Ibrahimovicia. Klub czeka. Nie ma potrzeby, aby zarejestrować go już teraz, bo on od kilku tygodni nie gra i potrzebuje czasu, aby być w optymalnej dyspozycji. On byłby wzmocnieniem dla każdego, ale od stycznia – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Wygrane kupony: Rekordzista zgarnął 79 tysięcy zł. http://bit.ly/37C9WHB #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy NHL: Calgary Flames – St. Louis Blues http://bit.ly/2GA3AMR #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 28.01.
https://youtu.be/vW23BmcAwMA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Load More…