Unai Emery może zostać menedżerem „The Toffees”

sports news

Everton FC cały czas szuka nowego menedżera. „The Toffees” może przejąć Unai Emery, który ostatnio został zwolniony przez Arsenal FC – donosi „Sky Sports”.

Na Goodison Park rozstali się z Marco Silvą. W ostatnim spotkaniu, wygranym z 3:1 Chelsea FC, drużynę poprowadził Duncan Ferguson.

„Sky Sports” donosi, że doszło do nieoficjalnego spotkania w Londynie między „The Toffees” i Emery’m. Hiszpan powiedział, że potrzebuje trochę więcej czasu, aby zastanowić się nad swoim kolejnym ruchem, jednak nie zamierza zbyt długo czekać i chce wkrótce podjąć się nowego wyzwania. Cały czas szlifuje swój angielski, ale nie wyklucza także pracy w Hiszpanii lub we Włoszech.

Everton FC zajmuje 14. miejsce w tabeli Premier League ze zdobytymi 17 punktami w 16 meczach. W następnej kolejce

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Wygrane kupony: Rekordzista zgarnął 79 tysięcy zł. http://bit.ly/37C9WHB #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy NHL: Calgary Flames – St. Louis Blues http://bit.ly/2GA3AMR #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 28.01.
https://youtu.be/vW23BmcAwMA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Load More…