Marek Cieślak: Doyle wniesie dużo dobrego do drużyny

sports news

– Jestem zadowolony z przebiegu treningów i tego, że mogliśmy po długiej przerwie rozpocząć przygotowania do sezonu. Dziś rozpoczęliśmy jazdy spod taśmy – powiedział po zajęciach, trener Włókniarza Częstochowa, Marek Cieślak.

– Naszym pierwszym rywalem będzie zespół z Grudziądza, który nie ma w swoim składzie słabych punktów. Co więcej, ta drużyna wzmocniła się względem zeszłego sezonu, dlatego spodziewam się 12 czerwca ciężkiego meczu – dodał trener Włókniarza.

– Jason Doyle, który dołączył do nas w tym sezonie, imponuje przygotowaniem kondycyjnym. Jestem pewien, że wniesie dużo dobrego do drużyny. Mam już w głowie pewien zarys składu w nowej tabeli biegowej. Cieszę się, że kibice wracają na stadiony. Ich obecność pomoże zawodnikom – zakończył Cieślak.

Fot. Kamil Woldański / Eltrox Włókniarz Częstochowa

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…