Bartoszek: Piast ma w składzie wielu ciekawych zawodników

sports news

– Każdego przeciwnika traktuję z dużym szacunkiem i do każdego meczu podchodzę ze sporym respektem. Na pewno będzie to trudne starcie, tak jak każde kolejne. Przed meczem z Wisłą Płock również podchodziliśmy do rywala z dużym szacunkiem, mimo wszystko chcieliśmy grać swoją piłkę i realizować własne założenia, bo o to nam chodzi – powiedział przed meczem z Piastem Gliwice trener Korony Kielce, Maciej Bartoszek.

– Wiemy, że drużyna z Gliwic ma w składzie wielu ciekawych zawodników, z dużym potencjałem jak na naszą Ekstraklasę. To jest ich najsilniejsza strona, że w każdej formacji mają bardzo dobrych piłkarzy, posiadają wyrównaną kadrę o sporych umiejętnościach – dodał szkoleniowiec Korony.

Zdaniem Bartoszka, wygrana w ostatnim meczu w Płocku, nie zdekoncentruje jego podopiecznych.

– Nie wyobrażam sobie, żeby pierwsze zwycięstwo, po tak długiej przerwie miało nas zdekoncentrować i wybić z rytmu, bądź spowodować jakieś rozleniwienie wśród piłkarzy. Wiemy, jakie mamy cele przed sobą postawione i nie chodziło o zwycięstwo tylko w jednym meczu. Rozmawiałem o tym już z zawodnikami – dodał Bartoszek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.