Marquinhos: Łączenie mnie z Barceloną dowodzi, że moja forma jest dobra

Obrońca Paris Saint-Germain Marquinhos cieszy się, że jego gra dla mistrzów Francji została dostrzeżona w stolicy Katalonii.

– Jestem szczęśliwy, że taki wielki klub jak FC Barcelona okazuje zainteresowanie moją osobą. Zobaczymy jak wyglądać będzie moja sytuacja pod koniec sezonu i podejmiemy decyzję – podkreślił Marquinhos na łamach “Globo Esporte”.

– Barcelona to przecież wspaniały zespół, który wygrał Ligę Mistrzów w minionym sezonie. Jestem bardzo zadowolony, że łączy się mnie z taką drużyną. To tylko dowodzi, że moja forma jest dobra – kontynuował Brazylijczyk.

– Teraz jednak aż do końca sezonu skupiony jestem całkowicie na swojej pracy w PSG. Chcę utrzymać obecny poziom i później zobaczymy, co się wydarzy – podsumował defensor mistrzów Francji.

Marquinhos na swoim koncie dziewięć występów w kadrze “Canarinhos”. Zanim przybył do Paryża bronił barw AS Roma i Corinthians Sao Paulo.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…