„Submarinos” dwa miesiące bez Dos Santosa

Jonathan Dos Santos przez najbliższe dwa miesiące nie zagra w piłkę nożną – informuje hiszpański dziennik „AS”.

Reprezentant Meksyku w czwartkowym meczu Ligi Europy przeciwko SSC Napoli (1:0) doznał urazu ścięgna udowego i z pomocą sztabu medycznego opuścił boisko dwanaście minut przed przerwą.

Jego rozbrat z boiskiem według oficjalnego komunikatu klubu z Madrigal potrwa przynajmniej osiem tygodni.

25-letni Dos Santos w tym sezonie wystąpił w osiemnastu spotkaniach Primera Division. Na swoim koncie miał również sześć spotkań w Lidze Europy, w których strzelił jedną bramkę. Siedemnaście razy zagrał również w kadrze „El Tri”.

Niepokonany od trzynastu ligowych kolejek Villarreal CF aktualnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli rozgrywek o mistrzostwo Hiszpanii. „Submarinos” w niedzielny wieczór zmierzą się na wyjeździe z Atletico Madryt.