Mauricio Pochettino: Moi zawodnicy są bohaterami

Tottenham Hotspur zremisował bezbramkowo z Chelsea FC w meczu czternastej kolejki Barclays Premier League. Po końcowym gwizdku sędziego trener “Kogutów”, Mauricio Pochettino pochwalił za występ swoich podopiecznych.

– Gra przeciwko Chelsea nigdy nie jest łatwa. Tym razem było nam jeszcze trudniej, ponieważ mamy za sobą występ w Lidze Europy i podróż z Azerbejdżanu – powiedział argentyński trener cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

– Jestem jednak zadowolony z naszej postawy i dojrzałości, którą pokazaliśmy jako zespół. To był dla nas ogromny wysiłek i w moich oczach wszyscy zawodnicy są bohaterami – dodał.

– Zasłużyliśmy na lepszy wynik, ale w ostatecznym rozrachunku możemy być usatysfakcjonowani. Stworzyliśmy sobie więcej okazji na strzelenie gola i powinniśmy być dumni – podsumował.

Tottenham zajmuje obecnie piątą pozycję w tabeli, mając w swoim dorobku 25 punktów. Do liderującego Manchesteru City traci cztery “oczka”.

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…