Mauricio Pochettino: Moi zawodnicy są bohaterami

Tottenham Hotspur zremisował bezbramkowo z Chelsea FC w meczu czternastej kolejki Barclays Premier League. Po końcowym gwizdku sędziego trener “Kogutów”, Mauricio Pochettino pochwalił za występ swoich podopiecznych.

– Gra przeciwko Chelsea nigdy nie jest łatwa. Tym razem było nam jeszcze trudniej, ponieważ mamy za sobą występ w Lidze Europy i podróż z Azerbejdżanu – powiedział argentyński trener cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

– Jestem jednak zadowolony z naszej postawy i dojrzałości, którą pokazaliśmy jako zespół. To był dla nas ogromny wysiłek i w moich oczach wszyscy zawodnicy są bohaterami – dodał.

– Zasłużyliśmy na lepszy wynik, ale w ostatecznym rozrachunku możemy być usatysfakcjonowani. Stworzyliśmy sobie więcej okazji na strzelenie gola i powinniśmy być dumni – podsumował.

Tottenham zajmuje obecnie piątą pozycję w tabeli, mając w swoim dorobku 25 punktów. Do liderującego Manchesteru City traci cztery “oczka”.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Francja – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-francja-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Węgry – Portugalia – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/wegry-portugalia-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Argentyna – Chile https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-argentyna-chile/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…