Mauricio Pochettino: Moi zawodnicy są bohaterami

Tottenham Hotspur zremisował bezbramkowo z Chelsea FC w meczu czternastej kolejki Barclays Premier League. Po końcowym gwizdku sędziego trener „Kogutów”, Mauricio Pochettino pochwalił za występ swoich podopiecznych.

– Gra przeciwko Chelsea nigdy nie jest łatwa. Tym razem było nam jeszcze trudniej, ponieważ mamy za sobą występ w Lidze Europy i podróż z Azerbejdżanu – powiedział argentyński trener cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

– Jestem jednak zadowolony z naszej postawy i dojrzałości, którą pokazaliśmy jako zespół. To był dla nas ogromny wysiłek i w moich oczach wszyscy zawodnicy są bohaterami – dodał.

– Zasłużyliśmy na lepszy wynik, ale w ostatecznym rozrachunku możemy być usatysfakcjonowani. Stworzyliśmy sobie więcej okazji na strzelenie gola i powinniśmy być dumni – podsumował.

Tottenham zajmuje obecnie piątą pozycję w tabeli, mając w swoim dorobku 25 punktów. Do liderującego Manchesteru City traci cztery „oczka”.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…