Slaven Bilić: Wynik jest sprawiedliwy

West Ham United zremisował przed własną publicznością z West Bromwich Albion 1:1 w ramach czternastej kolejki Premier League. Trener „Młotów”, Slaven Bilić przyznał na pomeczowej konferencji prasowej, że końcowy podział punktów jest sprawiedliwym wynikiem.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

– Zagraliśmy naprawdę dobrze, stwarzając przy tym wszystkim dogodne okazje podbramkowe. Bramkarz rywali był jednak świetnie dysponowany i zaliczył kilka wspaniałych interwencji. Do przerwy byliśmy bardzo zadowoleni z naszego występu – powiedział Chorwat cytowany przez „www.whufc.com”.

– W szatni poprosiłem zawodników, aby nadal grali w ten sposób i utrzymali wysokie tempo. Niestety, straciliśmy gola, co znacznie wpłynęło na naszą postawę. Później mieliśmy jeszcze kilka szans na podwyższenie rezultatu, jednak nasza gra nie była już tak płynna – dodał.

– Nie jesteśmy zadowoleni z jednego punktu, choć muszę przyznać, że jest to sprawiedliwy wynik. Remis odzwierciedla przebieg tego spotkania – podsumował.

„Młoty” zajmują obecnie ósmą lokatę w tabeli, mając w swoim dorobku 22 punkty. W następnej kolejce ligowej zmierzą się na wyjeździe z Manchesterem United.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB