Slaven Bilić: Wynik jest sprawiedliwy

West Ham United zremisował przed własną publicznością z West Bromwich Albion 1:1 w ramach czternastej kolejki Premier League. Trener „Młotów”, Slaven Bilić przyznał na pomeczowej konferencji prasowej, że końcowy podział punktów jest sprawiedliwym wynikiem.

– Zagraliśmy naprawdę dobrze, stwarzając przy tym wszystkim dogodne okazje podbramkowe. Bramkarz rywali był jednak świetnie dysponowany i zaliczył kilka wspaniałych interwencji. Do przerwy byliśmy bardzo zadowoleni z naszego występu – powiedział Chorwat cytowany przez „www.whufc.com”.

– W szatni poprosiłem zawodników, aby nadal grali w ten sposób i utrzymali wysokie tempo. Niestety, straciliśmy gola, co znacznie wpłynęło na naszą postawę. Później mieliśmy jeszcze kilka szans na podwyższenie rezultatu, jednak nasza gra nie była już tak płynna – dodał.

– Nie jesteśmy zadowoleni z jednego punktu, choć muszę przyznać, że jest to sprawiedliwy wynik. Remis odzwierciedla przebieg tego spotkania – podsumował.

„Młoty” zajmują obecnie ósmą lokatę w tabeli, mając w swoim dorobku 22 punkty. W następnej kolejce ligowej zmierzą się na wyjeździe z Manchesterem United.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Sobota 18.01.
https://youtu.be/VKonwwTS0LM
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony,

Podcast #kasujemy S01.E18. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony, https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478

Typy NHL: Edmonton Oliers – Arizona Coyotes http://bit.ly/2R2o5Ia #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…