“Nainggolan może wrócić do Interu”

sports news

Prezydent Cagliari – Tommaso Giulini przyznał w rozmowie z włoskimi mediami, że Radja Nainggolan po zakończeniu sezonu może wrócić do Interu Mediolan.

Nainggolan ostatni sezon spędził na wypożyczeniu do Sardynii, jednak klubu nie stać na transfer definitywny doświadczonego gracza.

– Nie mamy środków na jego wykup, a Interowi z pewnością się przyda. To świetny i wszechstronny gracz – przyznał prezydent Cagliari.

– Wiele klubów będzie chciało go pozyskać, a my nie jesteśmy w stanie go utrzymać – dodał Giulini.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.