Neil Warnock zostanie w Cardiff City?

sports news

Cardiff City nie zdołał utrzymać się w Premier League. W klubie chcą jednak, aby w kolejnym sezonie w Championship dalej prowadził walijską drużynę menedżer Neil Warnock – donosi „The Telegraph”.

To był szalony drugi sezon z rzędu w angielskiej ekstraklasie dla „Bluebirds”. Ostatecznie, po porażce u siebie z Crystal Palace FC w przedostatniej kolejce, przesądzony został ich spadek.

Mimo braku realizacji głównego celu, jakim było utrzymanie, działacze walijskiego klubu chcą, aby w Championship drużynę dalej prowadził Neil Warnock. Za pozostaniem 70-letniego szkoleniowca są także piłkarze.

– My jako zawodnicy chcemy, aby Neil został. On jednak nad tym będzie się zastanawiał po sezonie. Jego statystyki mówią same za siebie. Zrobił w klubie fantastyczną pracę – podkreślił bramkarz Neil Etheridge.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.