Novak Djokovic wsparł szpital w Bergamo

sports news

Serbski tenisista Novak Djokovic wsparł „znaczną kwotą” jeden z szpitali w Bergamo, mieście, które zostało najmocniej dotknięte koronawirusem.

Djokovic, który ma bardzo mocne relacje z Włochami i mówi perfekcyjnie po włosku, obdarował Azienda Socio Sanitaria Territorial, który znajduje się w zachodniej części Bergamo.

– Patrząc na nasz rachunek bankowy, nigdy bym nie spodziewał się, że otrzymamy wsparcie od tak prominentnej osoby. Pomogło nam wiele firm, stowarzyszeń oraz prywatnych ofiarodawców i bardzo im dziękuję. Jednak widząc na wyciągu nazwisko tenisisty numer jeden na świecie, bardzo się ucieszyliśmy. Przeznaczymy te środki na oddział intensywnej terapii – powiedział dyrektor szpitala Peter Assembergs.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.