„Sport w USA wróci szybciej niż się spodziewamy”

sports news

Doktor Anthony Fauci, główny ekspert do spraw chorób zakaźnych i doradca prezydenta USA przyznał, że sport w Stanach Zjednoczonych wróci, szybciej niż się spodziewamy.

Fauci, który w czasie pandemii koronawirusa występuje na każdej konferencji prasowej Donalda Trumpa przyznał w rozmowie z Peterem Hamby’m, że są sposoby, aby powróciły rozgrywki bejsbola oraz futbolu amerykańskiego, ale bez kibiców na stadionach.

– Jest sposób, żeby to zrobić. Po pierwsze nikt z kibiców nie wchodzi na stadion. Po drugie zawodnicy pozostają w hotelach, gdziekolwiek się ich umieści i dbamy, żeby przestrzegali zasad. Oczywiście należy robić im testy, przynajmniej raz w tygodniu, żeby być pewnym, że nie zarażą innych graczy oraz członków swoich rodzin. Wtedy dopiero można im pozwolić grać – powiedział doktor Fauci.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.