Odubajo wzmocnił Sheffield Wednesday

sports news

Moses Odubajo został nowym zawodnikiem Sheffield Wednesday – poinformowali czterokrotni mistrzowie Anglii na swojej oficjalnej stronie.


25-letni prawoskrzydłowy, który może również grać na prawej obronie, przeniósł się do popularnych „Sów” z Brentford FC, gdzie w minionym sezonie zaliczył 30 spotkań w koszulce popularnych „Pszczół”.

Wychowanek Leyton Orient wcześniej przez trzy sezony grał dla Hull City AFC, gdzie zanotował 53 występy na poziomie Championship. Pięciokrotnie reprezentował również młodzieżową kadrę Anglii U-20.

Piłkarze Sheffield Wednesday zakończyli miniony sezon na dwunastym miejscu w tabeli zaplecza Premier League.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB