Overy na dziś: Piątek 13.11.

Przedstawiamy Wam propozycje overów na piątek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Hokej, godz. 17:30, Zlin – Chomutov, typ: over 3.5, kurs: 1.40

Starcie drużyn z dolnej części tabeli, które mają spore problemy z wygrywaniem. H2H bardzo overowe, w meczach między tymi ekipami często oglądaliśmy nawet siedem trafień. My typujemy, że zobaczymy minimum cztery bramki, które bez problemy powinny wpaść już podczas dwóch pierwszych tercji.

[sc:comeon]Eliminacje ME, godz. 20:45, Bośnia – Islandia, typ: over 4.5 kartki, kurs: 1.72

Czeka nas mecz pełen walki. Stawka tego spotkania jest bardzo duża, będziemy świadkami zaciętego widowiska, w którym nikt nie odłoży nogi. O tym, jak ostro grają Irlandczycy przekonali się reprezentanci naszego kraju podczas bezpośredniego starcia w Warszawie. Obie ekipy średnio na mecz dostają około trzech kartek, zatem linia ta powinna zostać spokojnie pokryta.

[sc:comeon]Mecze towarzyskie, godz. 20:45, Polska – Islandia, typ: BTS, kurs: 1.95

Bardzo wysoki kurs, zdecydowanie przesadzony. Polacy w swojej grupie eliminacyjnej byli najskuteczniejsi i grają bardzo ofensywnie. Islandia również nie słynie z gry defensywnej, a z wielu ciekawych, ofensywnych akcji. Polacy grają u siebie, zatem będą bardzo zmobilizowani i jesteśmy przekonani, że w tym pojedynku zobaczymy wiele sytuacji podbramkowych. Naszym zdaniem obie ekipy w tym meczu zdobędą przynajmniej jednego gola.