Overy na dziś: Sobota 14.11.

Przedstawiamy Wam propozycje overów na sobotę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Siatkówka, godz. 14:45, Bełchatów – Gdańsk, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.50

Bardzo przyjemny kurs, patrząc na pewność tego zdarzenia. Obie drużyny grają w kratkę i nie spodziewamy się, aby gospodarze byli w stanie wygrać ten mecz do zera. Skra ma przewagę na zagrywce i siatce, z kolei Lotos lepiej wygląda w przyjęciu i rozegraniu. Cztery sety w tym meczu powinniśmy na pewno zobaczyć.

[sc:comeon]Afryka, godz. 14:00, Etiopia – Kongo, typ: under 2.5, kurs: 1.50

Etiopia, Kongo hmm… Na kilometr śmierdzi w tym meczu underem. Jedni i drudzy strzelają mało bramek, zatem spodziewamy się wyrównanego i zaciętego meczu, w którym o ostatecznym triumfie zadecyduje jedna bramka. Ani Etiopia, ani Kongo nie mają w swoim składzie żadnej indywidualności, która w pojedynkę mogłaby rozstrzygnąć wynik meczu.

[sc:comeon]Grecja, godz. 17:00, AEL Larissa – A. Asteras, typ: over 1.5, kurs: 1.30

Gospodarze udanie rozpoczęli sezon i jak na razie są liderem tabeli, z najlepszą formacją ofensywną w lidze. Strzelają sporo goli, dbając przy tym o defensywę. Asteras to ekipa z dołu tabeli, która w tym meczu nie będzie miała zbyt wiele do powiedzenia. Czeka nas jednostronny mecz, a gospodarzy jak najbardziej stać na zdobycie w nim minimum dwóch bramek.

[sc:comeon]Włochy, godz. 15:00, Livorno – Vicenza, typ: under 2.5, kurs: 1.60

Obie drużyny są blisko siebie w tabeli. Jedni i drudzy grają w kratkę i tak naprawdę nie wiadomo do końca co można się po nich spodziewać. Ich ostatnie mecze ligowe, jak i te bezpośrednie były bardzo underowe. Stawiamy na zacięty mecz, możliwy jest w nim remis, ale jedno jest pewne – wielu goli nie zobaczymy.