Overy na dziś: Środa 27.05.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na środę. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Egipt, godz. 18:30, Alaab Damanhour – El Masry, typ: under 3.5, kurs: 1.30

Liga egipska jak dobrze wiemy należy do jednej z najbardziej underowych na całym świecie. Obie drużyny strzelają bardzo mało bramek i są w dolnej części tabeli. Czterech bramek w tym pojedynku nie zobaczymy.

[sc:comeon]Egipt, godz. 18:30, El Gaish – El Daklyeh, typ: under 2.5, kurs: 1.50

Obie drużyny sklasyfikowane są w środku tabeli egipskiej pierwszej ligi i średnio zdobywają nieco ponad jednego gola na mecz. Ich bezpośrednie pojedynki nigdy nie obfitowały w wielką ilość bramek. Dzisiaj będzie podobnie.

[sc:comeon]Egipt, godz. 18:30, Al Nasr – Smouha, typ: under 2.5, kurs: 1.60

Al Nasr i Smouha walczą o utrzymanie w rozgrywkach egipskiej pierwszej ligi. Obie drużyny strzelają mniej niż jednego gola na mecz, a ich bezpośrednie pojedynki również pokazują, że zawodnicy tych ekip nie są zbytnio bramkostrzelni. Czeka nas nudny, bezbramkowy mecz.

[sc:comeon]Tenis, godz. 14:30, Lucic-Baroni – Halep, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.20

Halep jest w pierwszej trójce rankingu WTA, natomiast jej dzisiejsza rywalka sklasyfikowana jest w nim na 70. pozycji. Rumunka w ostatnim czasie nie zawodzi i nie powinna mieć żadnych problemów z niżej notowaną przeciwniczką i powinna „odprawić” ją w dwóch setach.