Overy na dziś: Wtorek 26.05.

Przedstawiamy Wam propozycję overów na wtorek. Życzymy wysokich wygranych i powodzenia!

[sc:comeon]Tenis, godz. 12:30, Halys – Nadal, typ: under 3.5 seta, kurs: 1.20

Pewny typ na wtorkowy poranek. Halys to zawodnik sklasyfikowany pod koniec trzeciej dziesiątki rankingu ATP, natomiast Rafael Nadal to absolutna czołówka męskiego tenisa. Hiszpan w ostatnim czasie nie zachwyca formą, ale takich zawodników powinien odprawiać bez utraty seta.

[sc:comeon]Tenis, godz. 11:00, Lacko – Ferrer, typ: under 3.5 seta, kurs: 1.20

Analogiczna sytuacja jak w meczu powyżej. Ferrer to zawodnik z pierwszej dziesiątki rankingu ATP, natomiast Lacko sklasyfikowany jest w nim na 94. lokacie. Zawodnicy mierzyli się ze sobą trzykrotnie i za każdym razem górą był Ferrer, który nigdy nie stracił nawet seta.

[sc:comeon]Tenis, godz. 14:30, Djokovic – Nieminen, typ: under 3.5 seta, kurs: 1.20

Novak Djokovic w swoim pierwszym meczu zmierzy się z Nieminenem. Panowie mierzyli się ze sobą pięciokrotnie i tylko raz, w 2007 roku Fin „urwał” seta faworyzowanemu Serbowi. Naszym zdaniem dzisiaj Novak pewnie pokona niżej notowanego przeciwnika w trzech partiach.

[sc:comeon]Tenis, godz. 11:00, Kvitova – Erakovic, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.25

Kvitova w ostatnim czasie jest w całkiem niezłej dyspozycji. Czwarta zawodniczka rankingu WTA wygrała cztery z ostatnich pięciu rozgrywanych spotkań. z Erakovic mierzyła się trzykrotnie i za każdym razem pewnie triumfowała. Dzisiaj będzie podobnie.