Petrasek: Mieliśmy mecz pod kontrolą

sports news

– Śląsk miał swoje sytuacje w pierwszej połowie, jednak nie było to dla nas dziwne, bowiem to czwarta drużyna w tabeli. Uważam jednak, że zagraliśmy dobry mecz – powiedział Tomas Petrasek po zremisowanym 1:1 meczu ze Śląskiem Wrocław

– Uważam, że mecz mieliśmy pod kontrolą. Świetnie wyglądaliśmy pod względem taktycznym i fizycznym, ale niestety w końcówce przydarzył nam się błąd i Śląsk zdołał wyrównać – dodał zawodnik Rakowa Częstochowa.

– Sam Exposito po meczu powiedział mi, że go nie trafiłem, dlatego nie wiem, co sędzia widział przy tej sytuacji. Ja jestem jednak od grania, więc muszę się z tym pogodzić, jednak nie jest to łatwe – przyznał Petrasek.

– Nie czułem, że nie ma kibiców na meczu, bowiem jestem skupiony na swojej robocie. Uważam jednak, że stworzyliśmy dobre widowisko i mam nadzieję, że fanom podobał się mecz przed telewizorami.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.