PGE Ekstraliga: Przedpełski prowadzącym parę w Lesznie

sports news

Duńczyk Leon Madsen, Paweł Przedpełski oraz Słoweniec Matej Żagar poprowadzą pary forBET Włókniarza Częstochowa w rewanżowym spotkaniu półfinałowym PGE Ekstraligi w Lesznie z miejscową Fogo Unią.

Duety „Lwów”, które uległy u siebie obrońcom tytułu 38:52, uzupełnią Adrian Miedziński, Szwed Fredrik Lindgren oraz Jakub Miśkowiak i Michał Gruchalski. Wśród miejscowym w tej roli wystąpią Australijczyk Brady Kurtz, Janusz Kołodziej, Bartosz Smektała i Dominik Kubera.

Pary „Byków”, które wygrały rundę zasadniczą, poprowadzą Rosjanin Emil Sajfutdinow, Jarosław Hampel oraz Piotr Pawlicki. Początek zawodów na obiekcie im. Alfreda Smoczyka wyznaczono na godzinę 16:30.

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Lesznie:

forBET Włókniarz Częstochowa:
1. Leon Madsen
2. Adrian Miedziński
3. Paweł Przedpełski
4. Fredrik Lindgren
5. Matej Żagar
6. Jakub Miśkowiak
7. Michał Gruchalski

Fogo Unia Leszno:
9. Emil Sajfutdinow
10. Brady Kurtz
11. Jarosław Hampel
12. Janusz Kołodziej
13. Piotr Pawlicki
14. Bartosz Smektała
15. Dominik Kubera

(składy za unia.leszno.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.