PGE Ekstraliga: Smolinski u boku Vaculika we Wrocławiu

sports news

Słowak Martin Vaculik, Duńczyk Michael Jepsen Jensen oraz Patryk Dudek poprowadzą pary Stelmet Falubazu Zielona Góra w rewanżowym półfinałowym spotkaniu PGE Ekstraligi we Wrocławiu z miejscową Betard Spartą Wrocław.

Duety ekipy z Winnego Grodu, która wygrała u siebie 48:42, uzupełnią Niemiec Martin Smolinski, Piotr Protasiewicz, Norbert Krakowiak i Damian Pawliczak. Wśród gospodarzy w tej roli wystąpią Jakub Jamróg, Australijczyk Max Fricke, Przemysław Liszka oraz Maksym Drabik.

Pary czterokrotnych mistrzów Polski poprowadzą Brytyjczyk Tai Woffinden, Czech Vaclav Milik oraz Maciej Janowski. Transmisja zawodów ze Stadionu Olimpijskiego w stolicy Dolnego Śląska w niedzielę od godziny 19:00 w stacji „nSport + HD!”

* * * * * *
Awizowane składy na mecz we Wrocławiu:

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
1. Martin Vaculik
2. Martin Smolinski
3. Michael Jepsen Jensen
4. Piotr Protasiewicz
5. Patryk Dudek
6. Norbert Krakowiak
7. Damian Pawliczak

Betard Sparta Wrocław:
9. Tai Woffinden
10. Jakub Jamróg
11. Vaclav Milik
12. Max Fricke
13. Maciej Janowski
14. Przemysław Liszka
15. Maksym Drabik

(składy za wts.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.