Pietrzak związał się na trzy lata z Sosnowcem

sports news

Tomasz Pietrzak podpisał kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec – poinformował beniaminek LOTTO Ekstraklasy na swojej oficjalnej stronie.

19-letni środkowy pomocnik parafował trzyletnią umowę, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku.

– To jest dla mnie duży krok do przodu. Na początku to była przygoda z piłką, a teraz można powiedzieć, że rozpoczyna się kariera – wyznał Pietrzak po złożeniu stosownych podpisów.

– Mam nadzieję, że pokażę się z dobrej strony na treningach, a w zamian dostanę szansę na boisku. Mogę się wiele nauczyć od chłopaków z obecnej kadry i będę czerpał z tego jak najwięcej – dodał młody rozgrywający.

Zagłębie Sosnowiec na kolejkę przed zakończeniem rundy zasadniczej zajmuje ostatnie miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy.

(za zaglebie.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.