PGE Ekstraliga: Stal pokonała z kłopotami beniaminka

sports news

Truly.work Stal Gorzów pokonała przed własną publicznością Speed Car Motor Lublin 49:41 w pierwszym piątkowym spotkaniu drugiej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

Podopieczni Stanisława Chomskiego odnieśli w ten sposób pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie, natomiast „Koziołki” doznały pierwszej porażki.

* * * * * *
Kluczowe wyścigi:

Bieg 2: Rafał Karczmarz od startu do mety niespodziewanie za plecami Wiktora Trofimowa i Wiktora Lamparta. Mateusz Bartkowiak nie liczył się w walce. Pierwsze podwójne zwycięstwo gości i 4:8.

Bieg 3: Dawid Lampart wygrał wyjście spod taśmy i Szymon Woźniak nie był w stanie dogonić starszego z braci. Paweł Miesiąc z kolei na dystansie minął Andersa Thomsena. Gospodarze przegrywali w tym momencie już 6:12.

Bieg 6: Udana rezerwa taktyczna Stali. Karczmarz pojechał w miejsce Bartkowiaka i wspólnie z Krzysztofem Kasprzakiem dowiózł podwójne zwycięstwo do mety. Tym razem Miesiąc i Dawid Lampart byli bezradni na dystansie. Miejscowi zmniejszyli przewagę gości do stanu 17:19.

Bieg 9: Upadek Dawida Lamparta na podwójnym prowadzeniu beniaminka! Osamotniony w powtórce Miesiąc rozdzielił Bartosza Zmarzlika i Karczmarza, który do końca walczył o dwa punkty. Stal objęła prowadzenie 28:26.

Bieg 11: Robert Lambert i Dawid Lampart znakomicie rozegrali pierwszy łuk, zostawiając za swoimi plecami Kasprzaka i Kildemanda. Duet „Koziołków” nie dał się dogonić i po drugiej podwójnej wygranej goście doprowadzili do remisu 33:33!

Bieg 13: Anders Thomsen ruszył najszybciej spod taśmy i na dystansie dołączył do niego Zmarzlik, który minął przy bandzie Jonssona. Miesiąc tym razem zamknął stawkę. Drugie podwójne zwycięstwo gospodarzy i 41:37 przed wyścigami nominowanymi.

Bieg 15: Zmarzlik i Woźniak szybko zostawili za swoimi plecami Mikkela Michelsena i Andreasa Jonssona. Duet Skandynawów nie był w stanie rozdzielić Polaków. Trzecie podwójne zwycięstwo Stali Gorzów, która ostatecznie pokonała „Koziołki” 49:41.

Zawodnik meczu: Bartosz Zmarzlik. Tylko w jednym wyścigu wyglądał na trochę zagubionego, ale później już w pełni kontrolował to, co się dzieje na torze i odwrócił losy konfrontacji z beniaminkiem.

* * * * * *
Truly.work Stal Gorzów – Speed Car Motor Lublin 49:41

Stal: Bartosz Zmarzlik 16 (3,2,3,3,2,3), Szymon Woźniak 11 (2,1,3,3,2), Rafał Karczmarz 11 (1,3,3,3,1,0), Anders Thomsen 7 (0,1,3,3), Krzysztof Kasprzak 3 (0,2,0,1), Peter Kildemand 1 (0,1,0), Mateusz Bartkowiak 0 (0,0).

Motor: Mikkel Michelsen 9 (2,3,1,2,1), Robert Lambert 7 (1,0,2,3,1), Andreas Jonsson 6 (1,2,2,1,0), Wiktor Trofimow jr 6 (2,2,0,2), Dawid Lampart 6 (3,1,w,2,t), Wiktor Lampart 4 (3,0,1), Paweł Miesiąc 3 (1,0,2,0).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.