Zmiana bramkarza w Schalke? Trener nie wyklucza

sports news

Trener Schalke Gelsenkirchen, David Wagner, zastanawia się nad zmianą bramkarza, w sobotnim spotkaniu przeciwko Werderowi Brema.

Markus Schubert, który do tej pory bronił bramki Schalke, w trzech meczach po wznowieniu rozgrywek w Niemczech, przepuścił dziewięć goli.

– Nikt nie ma gwarancji na miejsce w pierwszym składzie. W naszej sytuacji, byłoby to po prostu nieodpowiednie. Oczywiście rozmawiałem z Markusem, bo ponosi częściową odpowiedzialność za kilka bramek, jakie straciliśmy w ostatnich meczach. Wszyscy piłkarze muszą pokazać, że zasługują na grę w pierwszym składzie – powiedział Wagner, przed sobotnim spotkaniem.

Po powrocie rozgrywek Bundesligi, Schalke przegrało trzy spotkania z rzędu, a od dziesięciu meczów, drużyna z Gelsenkirchen nie odniosła żadnego zwycięstwa.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.