Pittsburgh Steelers – Cincinnati Bengals – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Pittsburgh Steelers – Cincinnati Bengals. Typy bukmacherskie do Singla, na niedzielę 15. dzień listopada, wybraliśmy z NFL. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Pittsburgh Steelers pokonają Cincinnati Bengals różnicą przynajmniej ośmiu punktów.

Kluczowa w tym spotkaniu będzie nieobecność w drużynie ze stanu Ohio, Joe Mixona. Ich podstawowy runningback nabawił się kontuzji stopy i jego występ w dzisiejszym pojedynku jest wykluczony.

Gdyby to spotkanie było rozgrywane tydzień temu, bukmacherzy wystawiliby linię -14, albo nawet -16. Jedno słabsze spotkanie Pittsburgha (choć i tak wygrane), przeciwko Cowboys sprawiło, że linia się skróciła do zaledwie -7.5 pkt.

Uważamy, że gospodarze “rozjadą” dziś Bengals, którzy pozbawieni kluczowego gracza, nie będą w stanie nawiązać walki. Ich młody quarterback Joe Burrow będzie miał okropnie ciężkie zadanie, przeciwko jednej z lepszych defensyw w lidze.

Stawiamy zatem, że Steelers wygrają ten pojedynek i pokryją naprawdę niewielki, jak na nich, handicap -7.5 pkt.

Pittsburgh Steelers – Cincinnati Bengals, typ:  1 (-7.5 pkt) , kurs: 1.90.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…